X

FOTO/ Shaqiri në një lidhje me Jennifer Lopezin shqiptar?

Futbollisti i talentuar shqiptar, Xherdan Shaqiri po jeton një romancë të re dashurie. “Prive” ka mësuar se Shaqiri është në një lidhje me këngëtaren Dhurata Ahmetaj e cila u bë shumë e njohur prej ngjashmërisë me Jennifer Lopez, shkruan Xing.al.

Çifti ende nuk e ka bërë publike lidhjen dhe në rrjete sociale nuk kanë rënë aspak në sy që janë bashkë.

Ndërkohë Dhurata është shkëputur nga muzika dhe daljet publike i ka rralluar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Fizikisht larg vajzës, Manjola Nallbani prek me postimin e saj

Tashmë po bëhet pothuajse një muaj që Shqipëria është në izolim total dhe kjo ka bërë që shumë njerëz mos...

Close