X

Shkon në tre numri i të infektuarve me koronavirus në burgun e Rrogozhinës

Pas konfirmimit të juristit të burgut të Rrogozhinës me koronavirus, mësohet se janë infektuar edhe drejtori i këtij burgu dhe një punonjës i administratës.

Sic raporton gazetari Aldo Kozarja në këtë institucion të vuajtjes së dënimit janë konfirmuar me Covid -19, tre persona.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Nuk mund të vazhdoj ta luftoj”, fjalia e fundit e 45-vjeçarit në betejë me koronavirusin

Babai i dy fëmijëve, Ryan Storrie, 45 vjeç nga Ardrossan, Ayrshire, ka jetuar në Dubai, por fluturoi drejt Glasgow për...

Close