X

Ledri Vula konfirmon lidhjen me Sara Hoxhën


Para pak çastesh, Ledri Vula konfirmoi romancën disavjeçare me Sara Hoxhën. Reperi postoi foton e mëposhtme me një zemër në përshkrim.Ledri dhe Sara,kanë të paktën dy vite bashkë. Për herë të parë janë fotografuar sëbashku në dasmën e Arbër Gjikollit, ku u filmuan teksa kërcenin pranë e pranë.

Por kush është vajza misterioze që ia “mblodhi” Ledri Vulës?

Ledri është përfolur për një sërë lidhjesh…por kurrë kaq gjatë. Që prej vitit 2017, në fokus të lajmeve është Sara Hoxha, vajza që s’ka lidhje me skenën…por tanimë është në çdo hap ku është Ledri.  Sara jeton në Bremen të Gjermanisë dhe ata janë njohur gjatë udhëtimeve të shumta të Ledrit atje.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Na e shpifët, u shqyet nga injoranca”, Arbana mbush tavolinën përplot, Eduart Grishaj i kthehet ndjekëses: Edi jam…mos më ngatërro kot mua

Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani po e kalojnë sëbashku karantinën. Moderatorja poston çdo ditë foto nga gatimet e saj, ndërsa...

Close