X

Rezultoi pozitiv me koronavirus, ish-portieri i Barcelonës në gjendje kritike për jetën

Ish-portieri i Barcelonës, Rushtu Reçber, prej disa ditësh është në spital për shkak se ka rezultuar pozitiv me Koronavirus.

Legjenda turke qëndron i shtruar në spital dhe sipas lajmeve të fundit ai është në gjendje kritike për jetën. Gjendja e tij është përkeqësuar dhe tashmë është në gjendje kritike.

Gjithashtu të afërmit e janë shumë të shqetësuar për gjendjen e tij, duke thënë se nuk kanë asnjë informacion.

Ish-lojtari i Barcelonës pasi ishte kthyer nga SHBA, kishte thyer rregullat e karantinimit dhe u infektua me Koronavirus, ku tani është në gjendje kritike.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in SPORT
Koronavirusi/ UEFA përgatit tre skenarë për rinisjen e kampionateve

Ndonëse situate me koronavirusin në Europë mbetet shqetësuese dhe në shumë disa shtete është përhapur në masë të gjerë, UEFA...

Close