X

Lajm i mirë nga Infektivi, shërohen edhe 15 persona të infektuar me COVID-19

Një lajm i mirë vjen nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus.

Kryeministri Edi Rama njofton në rrjetet sociale, se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar.

“🟢 LAJM I MIRË: 15 TË SHËRUAR SOT🤩”, shkruan Rama.

🟢 LAJM I MIRË: 15 TË SHËRUAR SOT🤩

Publiée par Edi Rama sur Mardi 31 mars 2020

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
‘’Rama ua rekomandon terroristët shqiptarëve’’, Vasili-Spiropalit: Pritet të justifikosh Skënderbeun dhe të thuash që Anwar al- Awlaki jetonte me djersën e ballit

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili i është përgjigjur ministres Spiropali e cila e kritikoi për reagimin për mjekun Qazim Ismaili...

Close