X

E pazakontë, ja si e bën palestrën në kushte shtëpie Bes Kallaku


Koronavirusi, ndër shumë aktivitete, ka mbyllur edhe palestrat.

Shumë personazhe kanë zgjedhur që aktivitetin fizik ta realizojnë në shtëpi si të munden, por kjo video e Besit nuk është një mënyrë e zakonshme.

Ai ka zgjedhur të punojë me drutë, duke vënë kështu edhe trupin në punë.

“Dita e 17-të e karantinës! Palestër në kushte shpie! Do ja dalim. Jena mirë!”, shkruan Besi në videon ku shfaqet duke ndarë drutë. Ndjekësit kanë filluar t’i japin menjëherë kurajo dhe sigurisht të qeshin me Besin, ashtu siç ndodh përherë.

 

View this post on Instagram

 

Dita 17-te e karantines! Palester ne kushte shpie! Do ia dalim. Jena mire!

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës që pret

Jonida Vokshi konfirmoi atë që e prisnin prej kohësh. Moderatorja shqiptare është në pritje të një vajze, dhe lajmin e...

Close