X

Cristiano Ronaldo ‘thyen’ karantinën

Christiano Ronaldo, si e gjithë bota po qëndron izoluar për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Por duket se ndonjëherë ai ia lejon vetes që ndryshe nga të tjerët, ti thyejë ca rregulla.

Sulmuesi i Juventusit duket se është mërzitur në shtëpi dhe ka thyer karantinimin.

Portugezi së bashku me partneren e tij, Georgina Rodrigez kanë marrë fëmijët e tyre dhe kanë dalë shëtitje në qytet.

Lojtari ka respektuar një nga rregullat që është distancimi, teksa është parë të qëndrojë larg partneres së tij dhe të tjerëve.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Burj Khalifa ndriçohet me mesazhe për koronavirusin, shkruan edhe shqip: ‘Ne jemi të gjithë në këtë së bashku’

Emiratet e Bashkuara Arabe kanë filluar një fushatë të titulluar “Qëndroni në shtëpi, qëndroni të sigurt”, për të inkurajuar banorët...

Close