X

Riatdhesohen gjashtë shqiptarët e parë të ngelur në Bari, ja si u doli testi për koronavirusin


COVID-19, riatdhesohen gjashtë shqiptarët e parë të ngelur në Bari. Gjashtë shqiptarët kanë detyrimin të qëndrojnë 14 ditë në vetë- karantinim.

Shqiptarët kanë ardhur me tragetin e mallrave në Durrës.

Vetëm pak ditë më parë kanë bërë testin për koronavirusin dhe kanë rezultuar negativë, gjithsesi do të respektohen masat për sa i përket izolimit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Richard Grenell: Jam krenar që jam homoseksual, homofobia duhet të dënohet gjerësisht!

I dërguari i posaçëm i presidentit amerikan Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka dhënë një intervistë ekskluzive për...

Close