X

Rritet bilanci në Greqi, 28 viktima dhe 966 të infektuar me Covid-19


Dy persona kanë humbur jetën në Greqi dhe numri total i viktimave ka shkuar në 28. Fatkeqësisht numri i të infektuarve me koronavirus po rritet ku vetëm gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar 74 persona duke e çuar numrin total në 966.

Ndërkohë bëhet me dije se 52 persona janë shëruar nga Covid-19.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BALLKAN, FLASH, LAJME
Rama ‘sherr’ në Fb me qytetarët: Po të ishte Enveri gjallë, ty do të të kishin mbyllur në banjo (FOTO)

Prej të hënës masat shtrënguese të qeverisë do të ashpërsohen. Kryeministri Edi Rama tha se për familje do të dalë...

Close