X

Video/ Fatmir Hysenbelliu imiton supermenin në karantinë, nga apartamenti luksoz


Balboa apo Supermen, zgjidheni vete se si ju pëlqen më shumë Fatmir Hysenbelliu.

Që prej ditës kur qytetarët shqiptarë janë futur në karantinë nuk kanë munguar sfidat në rrjetet sociale,  po ashtu dhe videot gazmore në një prej aplikacioneve të quajtur “Tik Tok”.

Pa dyshim që dhe Fatmiri nuk mund të mos ishte pjesë e tyre duke realizuar video nga shtëpia e tij luksoze, ndërkohë që kompania televizive që është në pronësi të familjes së tij, “News 24” kërkon ndihmë nga qeveria, por ende nuk dihet se çfarë konkretisht, para cash, lehtësi fiskale apo lehtësi të tjera.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Dëmtimi i lëkurës nga larja e shpeshtë e duarve, mjekët: Lajini me ujë të vakët dhe hidratojini

Institucionet shëndetësore apelojnë për larjen e shpeshtë të duarve për të parandalkuar infektimin me koronavirusi, por kjo masë shpesh po...

Close