X

U nda nga burri, vajza e Albërije Hadërgjonajt në qiellin e shtatë! Njihuni me djalin simpatik që i ka rrëmbyer zemrën


Vajza e Albërije Hadërgjonajt, Agnesa duket se është më e dashuruar se kurrë. Një vit më parë ajo i dha fund martesës me ish-bashkëshortin e saj, me të cilin ka edhe një vajzë.

 

View this post on Instagram

 

Going through old memories until quarantine is over to make new ones ❤️

A post shared by Agnesa Hadergjonaj (@agnesahadergjonaj) on

Por pas një viti, Agnesa e ka rigjetur dashurinë e jetës, dhe ka ndarë djalin që I ka rrëmbyer zemrën në rrjete sociale.

Më e dashuruar se kurrë, Agnesa nuk e ka fshehur lidhjen e re me djalin e njohur si Valdrin Seci. Ajo ka ndarë fotot romantike nga pushimet e tyre, ndërsa shfaqen të shtrirë në borë, dhe shkëmbejnë puthje mes tyre.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Na e shpife me ato buzë që lëpin qenin, do puthësh burrin”, Klaudia Pepa ka një përgjigje, dhe ndjekësi mbeti pa fjalë

Balerina Klaudia Pepa ditët e saj të karantinës po i kalon në shtetin fqinj, Italinë, që është dhe vendi më...

Close