X

Pamje të rënda/ Shihni çfarë iu bën policia në Indi atyre që dalin jashtë karantine (VIDEO)

India është një prej vendeve që është prekur në masë nga koronavirusi. Qeveria aty ka marrë masa të rrepta për të karantinuar qytetarët. Ata që nuk zbatojnë rregullat përballen në rrugë me një reagim të ashpër nga policia.

Në internet qarkullojnë pamje të rënda të dhunës barbare që, policia indiane ushtron ndaj njerëzve që dalin jashtë baneses. Shihni videon e asaj që po ndodh në Indi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
“Nxënës i ruses Puzanova dhe i mjeshtrit Simon Rota, diplomohet shkëlqyer në Leningrad, por në Shkodër u la në një shkollë 8-vjeçare”/ Dëshmia e të vëllait, për mjeshtrin e madh të portretit

Dashnor Kaloçi Memorie.al publikon historinë e panjohur të Jakup Kerajt nga qyteti i Shkodrës me nënën boshnjake, i cili pasi...

Close