X

“Alo Edi jam!”/ A e dini çfarë shkruan Rama kur qytetarët i qajnë hallet (FOTO)


Kryeministri Edi Rama ka bërë zakon që pasditeve tashmë të marrë në telefon qytetarë që kanë shkruar për hallet e tyre në platformën “Shqipëria që duam”. E teksa ata i flasin për problemet e tyre, Rama shihet që shkruan mbi disa fletë.

Logjika e do të mendosh që ai mban shënime për atë që i thonë, por në fakt e vërteta është ndryshe. E ka zbuluar vetë kamera e ERTV gjatë telefonatave të së enjtes.

Rama vetëm shkarravit mbi disa lista pikturat e artit të tij. Rama është i njohur për vizatimet e tij mbi axhenda. Me këto madje ka hapur edhe ekspozita.

PIKTURA TE PUBLIKUARA NE TE KALUAREN

Lapsi.al

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Pipero: Piku i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri do jetë javën tjetër

Në pavijonin infektiv mosha 50 dhe ajo e tretë përbejnë numrin më të lartë të të shtruarve. Mjeku infeksionist Pëllumb...

Close