X

Ditëlindje në kohë koronavirusi, festa e Presidentit Meta. Kryemadhi poston foton e veçantë


Presidenti Ilir Meta ka festuar 51 vjetorin mbrëmjen e djeshme, në një moment aspak të lehtë për vendin, për shkak të koronavirusit, që ka mbyllur në shtëpi të gjithë shqiptarët.

Me bashkëshorten e tij, kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi dhe fëmijët, Meta ka fikur qirinjtë e tortës në shtëpinë e tyre.

Foton e ka postuar në rrjetet sociale Kryemadhi, e cila shkruan:

“Nuk mund të mbyllej ndryshe kjo ditë. I fikëm qirinjtë bashkë 51vs15 😜

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
“Kam qenë me ethe”, shihni reagimin e Trump ndaj zyrtares amerikane (Video)

Kryefjala e kohëve të fundit është koronavirusi. Frika ndaj COVID-19 është tek të gjithë njerëzit pa dallim feje, ideje, shtrese...

Close