X

U tha se u ndanë me njëri-tjetrin/ Tuna Sejdini mbyll gojët “e liga”, ditët e karantimit po i kalon me bashkëshortin e saj


Disa javë më parë u tha se këngëtarja e njohur Tuna ishte ndarë me bashkëshortin e saj Patrisin, pasi e kishte hequr nga rrjeti i ‘Insagramit’ dhe nuk mbante më mbiemrin e tij. Por jo vetëm kaq ata nuk e festuan së bashku festën e Shën Valentinit.

Mirëpo, mesa duket asgjë që u tha nuk është e vërtetë pasi  ditët më të vështira ata po i kalojnë së bashku.

Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja nëpërmjet një ‘Instastory,’ ku duket qartë se ditët e karantinimit po i kalojnë së bashku madje ajo ka nxjerrë  bashkëshortin e saj duke i përgatitur ushqimin.

“Receta e ditës: Hyn në internet dhe zgjedh një recetë. E merr burrin, e shtin në kuzhinë dhe… voilaaa!”- shkruan ajo.

Po ashtu ajo ka shpërndarë edhe një video, ku duket  se marrëdhënia mes tyre po shkon “vaj” dhe ata po e shijojnë më shumë se kurrë kohën me njëri-tjetrin.

Megjithëse gjatë gjithë kohës Patrisi është përpjekur  ta mohonte ndarjen nga Tuna,

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“S’të vjen turp, reklamon luksin, je shëmbull i keq”, Ingrit Gjoni i përgjigjet nga vila në Gjirin e Lalzit: Surrat shtrembër, injorant…ti me puro

Këngëtarja Ingrit Gjoni ka zgjedhur që këto ditë të vështira, ndërsa Shqipëria është prekur nga pandemia e koronavirusit, t’i kalojë...

Close