X

Mesazhi zhveshur i Bebe Rexha-s për Koronavirusin (Foto)


Bebe Rexha po zbaton masat për tu izoluar në shtëpi me qëllim që të ndalet përhapja e koronavirusit Ajo i është bashkuar sfidës dhe ka dhënë një mesazh për të gjithë që të respektojnë rregullat.

Në imazhin e shpërndarë në Instagram, Bebe Rexha mban letrën në dorë dhe shkruan: ‘Unë qëndroj në shtëpi për gjyshen time, miqtë e mi, familjen time, fansat e mi.’

Këngëtarja i tregoi të gjithëve se ishte nudo kur realizoi fotografinë, të cilën e shoqëroi me shkrimin: ‘Po, isha e zhveshur. Tani që kam vëmendjen tuaj, ju lutem mbani të pasmet tuaja në shtëpi. faleminderit Demi Lovato dhe Anna Marie për sfidën Qëndro në Shtëpi’.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Harvey Weinstein i infektuar me Covid-19

Ish-producenti i famshëm i Hollywood-it, Harvey Weinstein ka rezultuar pozitiv në testin e COVID-19. Harvey ndodhej në burg, ku vuan...

Close