X

Meta njofton tjetër konferencë për mediat: Fakte të reja të grushtit të shtetit!


Presidenti i Republikës, Ilir Meta pritet të dalë sot në një tjetër konferencë për mediat.

Lajmi është bërë i ditur nga zëdhënësi i kreu të Shtetit, Tedi Blushi i cili njofton se Meta do të jetë në konferencë në 12:00.

“Në ora 12.00, Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta do të japë një konferencë shtypi për t’ju njohur me fakte të reja të grushtit të shtetit! I hapur për çdo pyetje!”– shkruan Blushi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
U arrestua nga policia, zbardhet çfarë tha Henri Çili

Një ditë pas arrestimit, flet për herë të parë botuesi dhe njëkohësisht pronari i Unversitetit Europian të Tiranës, Henri Çili....

Close