X

Dhunonte dhe kërcënonte me thikë bashkëshorten, arrestohet 61-vjeçari në Durrës


Një 61-vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit për dhunë në familje.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, në vijim të punës për parandalimin e përshkallëzimit të dhunës në familje, arrestuan në flagrancë shtetasin:

B.V.,61 vjeç, banues në Durrës. Ky shtetas ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike, si dhe ka kërcënuar me thikë bashkëshorten e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Drejtimi i mjeti në mënyrë të pa rregullt”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Kishin shenja të koronavirusit, dy pacientët arratisen nga spitali

Dy pacientë dje pasdite thyen një dritare dhe u arratisen nga spitali i Shtipit. Pacientët kishin ardhur nga Italia dhe...

Close