X

VIDEO/ Shpërthen stadiumi! ‘Rama ik’ edhe në humbjen e Partizanit të Ramës

Nuk ka mjaftuar vetëm humbja e thellë 5-1 ndaj ekipit të vëllait. Kryeministrit Edi Rama i është dashur të përballet sërish me revoltën qytetare.

Edhe në derbin e sotëm Tirana-Partizani nuk kanë munguar thirrjet në kor “Rama ik, Rama ik”.

Prej muajsh tashmë, ndeshjet e futbollit në vend janë kthyer në një arenë protestash qytetare dhe makth për kreun e qeverisë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
FOTO/ Incident në tribunën VIP të “Air Albania”, konfliktohen dy persona gjatë derbit

Megjithëse derbi i 156-ë në histori mes Tiranës dhe Partizanit nuk u shoqëruar me incidente mes tifozerive dhe futbollistëve në...

Close