X

LIVE Tirana-Partizani 2-1 / Dy penallti në katër minuta, bardheblutë e përmbysin rezultatin

LIVE Tirana-Partizani 2-1
15′ (p), 19′ (p) Batha / 2′ Kordeiro

MINUTË PAS MINUTE

19’ GOOOL Tirana, shënon Batha.

18’ Penallti tjetër për Tiranën pas një ndërhyrje të Telushit ndaj Kale.

15’ GOOOL Tirana, shënon Batha.

13’ Penallti për Tiranën. Torasa rrezohet në zonë dhe Xhaja jep penallti mes protestave të të kuqve. Përfundon i ndëshkuar me të kuq edhe Bitri.

2′ GOOOL Partizani, shënon Kordeiro. Pas goditjes nga këndi, topi përfundon te Kordeiro i cili gjuan fluturimthi nga jashtë zonës me sferën që ndalet në rrjetë pas krahëve të Likës.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in FLASH
Partizani zhbllokon derbin me Tiranën, Cordeiro mposht Likën me një gol fluturimthi

Minuta e 2-të dhe Partizani ka zhbllokuar sfidën me William Cordeiro i cili ka shënuar një gol fluturimthi. Ndeshja filloi...

Close