X

FOTO/ Incident në tribunën VIP të “Air Albania”, konfliktohen dy persona gjatë derbit

Megjithëse derbi i 156-ë në histori mes Tiranës dhe Partizanit nuk u shoqëruar me incidente mes tifozerive dhe futbollistëve në fushë, një konfrontim fizik u shënua në tribunën VIP të stadiumit “Air Albania”.

Dy persona janë konflikuar fizikisht me njëri-tjetrin në minutat e fundit të sfidës, e cila përfundoi me fitoren e thellë të bardhebluve me rezultatin 5-1.

Nuk dihet cilat kanë qenë shkaqet e këtij incidenti. U desh ndërhyrja e stjuartëve për të vendosur qetësinë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in SPORT
FOTO/ Sherr në familjen e Ramës, Gregu del hapur kundër Olsit

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama i është gëzuar triumfit të skuadrës së tij të zemrës Tiranës ndaj rivalëve...

Close