X

Shoferi nuk i bindet patrullës së policisë, mjeti me refugjatë sirianë del nga rruga dhe përfundon në kanal

Një mjet që po transportonte katër refugjatë nga Lindja e Mesme ka dalë nga rruga dhe ka përfund në kanal.

Ngjarja ndodhi në orët e vona të mbrëmjes së sotme në qytetin e Korçës.

Sipas policisë, drejtuesi i mjetit nuk i është bindur urdhrit të patrullës së policisë për të ndaluar duke humbur kontrollin.

Ne mjet udhëtonin katër refugjatë, dy prej te cilëve janë transportuar në spital me plagë të lehta. Policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ilir Meta: Përse të dorëhiqem unë, që të bëhet Baton Haxhiu President?!

Presidenti Ilir Meta, ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Opinion", ku ka shpjeguar se si mazhoranca ka...

Close