X

FOTO/ Motoçikleta përplaset me makinën, plagosen dy persona në Lezhë


Një aksident është regjistruar paraditen e sotme, në hyrje të qytetit të Lezhës.

Një motoçikletë është përplasur me një makinë dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, një grua dhe një burrë.

Të dy të plagosuri janë dërguar në spitalin e Lezhës, por nuk dihet ende gjendja e tyre.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Grevistët e Ballshit marrin vendimin ekstrem, pas humbjes së naftëtarit: Të vdesim si kolegu ynë

Një ditë pasi një prej naftëtarëve humbi jetën, pasi qe pjesë e protestës në qytetin e Ballshit, grevistët shprehen se...

Close