X

VIDEO/ Aksidenti i rëndë në Gramsh, pamjet kur të plagosurit sirianë transportohen në spital

Dy persona humbën jetën dhe tetë të tjerë u plagosën mbrëmjen e sotme në Gramsh, si pasojë e një aksidenti.

“BalkanWeb” ka publikuar pamjet nga spitali i Gramshit, aty ku janë transportuar tetë të plagosurit nga aksidenti në Çekrez, pasi fuoristrada me përfundoi në humnerë.

Personat e përfshirë në aksident janë shtetas sirianë, ndërsa nuk dihen ende të tjera detaje nga ngjarja e rëndë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Koronavirusi/ Shehaj, thirrje qeverisë të kontrollojë hyrjet në kufi: Jetët e njerëzve janë të shtrenjta

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, i bëri thirrje qeverisë të lërë propagandën, por të marrë masa urgjente për parandalimin...

Close