X

“Njeriu ka nevojë për dikë që të jetë i lumtur”/ Ilda Bejleri flet për jetën personale: Kur je single ka një farë interesi….


Ilda Bejleri ka treguar detaje nga jeta saj personale. E ftuar në emisionin “Top Talent”, moderatorja e sportit la të kuptohet se ka dikë në jetën e saj.  “Sigurisht njeriu ka nevojë për dikë tjetër që të jetojë i lumtur dhe bukur.”, u shpreh ajo, por nuk tregoi asnjë detaj më tej.

Intervista:

Ka një fatlum në jetën tënde?

Ilda Bejleri: “Fatlum, fatmiri. Mendoj që njeriu ka nevojë për mbështetje morale dhe psikologjike.”

Do të thotë po?

Ilda Bejleri: “Sigurisht njeriu ka nevojë për dikë tjetër që të jetojë i lumtur dhe bukur.”

Pra Ilda Bejleri është single?

Ilda Bejleri: E rëndësishme është të jesh i lumtur dhe të kesh një mbështetje. Dhe është më e rëndësishme sesa statusi single apo jo. Në fushën e sportit dhe gazetarisë mos thuaj asnjëherë që je e lidhur. Kur je single ka një farë interesi më shumë. Unë po e lë evazive.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Elvana Gjata me duart mbi kryq i lutet Zotit? Nuk harron setin e fotove

Këngëtarja Elvana Gjata është shfaqur sërish në rrjetet sociale. Në dy postime të ndryshme, Gjata tregon se po realizon një...

Close