X

LAJM I FUNDIT/ Makina del nga rruga, dy të vdekur në Gramsh

Një aksident fatal ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në Gramsh me dy të vdekur.

Nga të dhënat paraprake mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Cekrez të Gramshit.

Makina ka dalë nga rruga dhe për pasojë kanë humbur jetën drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Kur koncesionet cënojnë sigurinë kombëtare

Nga Klodian Tomori Para tre apo katër vjetesh ish ministri i shëndetësisë Ilir Beqja shpalli nismën për të dhënë me...

Close