X

Elvana Gjata me duart mbi kryq i lutet Zotit? Nuk harron setin e fotove


Këngëtarja Elvana Gjata është shfaqur sërish në rrjetet sociale.

Në dy postime të ndryshme, Gjata tregon se po realizon një set fotosh teksa drita bie mbi të.

Në një tjetër postim, këngëtarja shihet e veshur me bikini dhe e mbuluar me ujë deri tek gjoksi, në sy bie varësja në formë kryqi dhe duart e pozicionuara në formë lutjeje nga Elvana. Një foto kjo që nëkupton një lutje të këngëtares, por nuk dihet për çfarë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Roza Lati publikon pamje shtrirë në shtrat me Stresin, rreth tyre ‘efektivë policie’: Je shok fantastik

Moderatorja Roza Lati ka publikuar disa pamje në Instastory, që në fakt kanë ngjallur kureshtjen e të gjithëve. Roza Lati...

Close