X

Sondazhi/ 68 % e shqiptarëve duan shpërndarjen e Kuvendit

Një sondazh i organizuar nga faqja “Jeta Osht Qef”, e cila ka mbi 1 milionë ndjekës në Facebook, tregon se qytetarët presin shpërndarjen e Parlamentit.

Pyetjes: “A jeni dakord që Presidenti Meta të shpërndajë Parlamentin më 2 mars?” 68 % e të anketuarve i përgjigjen po, ndërsa vetëm 32 % janë jo.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Shkullaku: Rama le ta zgjedhi Presidentin tek Ura e Tabakëve, Meta të dorëhiqet

Përplasja mes Presidentit dhe qeverisë në lidhje me zgjedhjen e anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese dhe më së fundmi ndryshimi i...

Close