X

Laçi në shtetrrethim, policia zbras automjetet në rrugë, kontrolle masive në vend

Policia ka zbarkuar në qyteti ne Laçit ku po ushtron kontrolle masive në shtëpi dhe në automjete. Efektivët po kontrollojnë në mënyrë të detajuar mjetet.

Mbrëmjen e sotme po zhvillohet një aksion në të gjithë Shqipërinë, i cili ka në fokus goditjen e lojërave të fatit dhe të basteve të paligjshme. Në Tiranë priten mbi 50 arrestime dhe po ushtrohen kontrolle masive në lokale, të cilave u sekuestrohen edhe kamerat.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Emrat/ Sillnin mbetje kancerogjene nga Italia, këta janë gjashtë personat e arrestuar. Ka dyshime se…

Një sasi e konsiderueshme amianti po sillej në Shqipëria nga Italia nëpërmjet tragetit të linjës Brindisi-Vlorë. Gjashtë personat e arrestuar...

Close