X

Ish-gruaja e Mozzik, Loredana kapet mat me reperin libanez


Tashmë prej  disa javësh, ndjekësit në rrjete sociale ‘vlojnë’ mbi thashethemet e mundshme për romancë mes Loredanës dhe Zunës.

Dyshimet u përforcuan nga një video e shkrepur në aeroplan ku reperja kosovare shihet në prehrin e kolegut të saj libanez.

Zuna nuk iu nda Loredanës as për Shën Valentin ku ishte i pranishëm në një festë ku artistja performoi.

E të pandashëm ata janë shfaqur edhe sot.

Prive.al ka arritur të sigurojë fotografi dhe video të dyshes në aeroportin e Zurich-ut.

Nuk dihet destinacioni drejt të cilit janë nisur por Loredana dhe Zuna sërish janë shfaqur të pandashëm duke lënë të vazhdohet të dyshohet se në raportin mes tyre ka diçka përtej miqësisë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Mikesha e “Zogut të Tiranës”: Më erdhi keq, por nuk e mbajnë kot në burg

Këngëtarja shqiptare që e ndan jetën mes Zvicrës dhe Shqipërisë, ka thyer heshtjen ku ka folur për herë të parë...

Close