X

Duke u puthur në buzë, Rudina Dembacaj publikon momente intime me Mark Frrokun

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku tanimë janë një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku dhe lidhja e tyre e dashurisë nuk ka mbetur pa u komentuar nga mediat. E gjithë vëmendja është tek ta dhe deklaratat që bëjnë për njëri-tjetrin.

Sot çifti u nisën për një udhëtim dhe Rudina sapo zbuloi se ata ndodhen në Belgjikë ku kanë vizituar një ekspozitë.

Më pas artistja ka postuar një foto shumë romantike ku çifti shfaqen duke u puthur në shi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Po të mos ishin dy mercenarë në juri, Elvana do të kishte fituar”, pas Alketa Vejsiut drejtuesi i Bandës në RTSH ndez polemika: Kjo dihet, Elvana fitoi

Drejtuesi i bandës së RTSh-së, i njohur dhe si kompozitur, Mario Deda, tregoi ditën e sotme për emisionin “Vizioni i...

Close