X

Aksident në autostradën Fushë Krujë-Milot, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur në një aksident në autostradën Fushë Krujë-Milot.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme në afërsi të fashtit Gramëz.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete dhe një motoçikletë. Deri më tani nuk dihet identiteti i personit të plagosur.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
30-vjetori i Lëvizjes Studentore/ Malltezi: Hoqëm Ramizin, erdhi djali i Kristaqit

Po zhvillohet në sheshin para Teatrit Kombëtar shpallja e Konkursit Mbarëkombëtar për Monumentin e Lëvizjes Studentore dhe Qytetare për Demokraci....

Close