X

Isli Islami flet për mardhënien me Ori Nebiaj: Jam me fat

Isli Islami e konsideron veten me fat që personi që sheh çdo mëngjes është Ori Nebiaj.

“Ndër personat e parë që shoh në mëngjes është Ori dhe jam me fat se kam ç’të shoh”, u shpreh Isli

Prej shumë kohësh dyshja e mëngjesit të “Wake Up” janë përflur për një lidhje por këto zëra nuk janë konfimuar asnjëherë nga asjëra palë. Në emisionin e Rudinës Isli ka folur për herë të parë për mardhënien me Ori Nebiajn.

Pasi tha se moderatorja është po e njëjtë si në ekran ashtu dhe në jetën reale, theksoi se është dhe një mikeshë e mirë, duke hedhur sërish poshtë zërt për një lidhje mes tyre.

“Ori ashtu siç duket në ekran, ashtu edhe është në të vërtetë, është komode, është e qeshur…”,”Është mikeshë shumë e mirë”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ Taynas i zgjidhen lidhëset e takave, momenti kur e ndihmon fansja

Reperja Tayna ka përjetuar një situatë të sikletshme, teksa ndodhej në një prej koncerteve të shumta që realizon nëpër diasporë....

Close