X

FOTO/ E tradhton pasqyra, ja kush i fotografoi Hashim Thaçin dhe Menduh Thaçin

Siç edhe shihet nga kjo fotografi, në sfond duket se kush i ka fotografuar të dy Thaçët në takimin që paten sot.

Nga kjo fotografi vërehet se personi që fotografoi është Baton Haxhiu.

Përndryshe Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është takuar sonte në Prishtinë me kryetarin e Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH) Menduh Thaçin.

Ky i fundit e ka uruar presidentin kosovar për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Në këtë takim, ata kanë biseduar për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut që pritet të mbahen së shpejti, ashtu si edhe për politikën dhe gjendjen e shqiptarëve në rajon.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BALLKAN, LAJME
61 përqind e bizneseve thonë se u kanë ikur punonjësit…/ Shehi: Këtu nuk ke bukë, nuk ke siguri

Largimi i shqiptarëve diskutohet mbremjen e sotme në "Opinion". Për ish-deputetin Dashamir Shehi ka disa faktorë që ndikojnë në këtë...

Close