X

EMRI/ Automjeti del nga rruga në Gramsh, plagoset rëndë shoferja 30- vjeçare

Një automjet ka dalë nga rruga në Gramsh dhe si pasojë është plagosur rëndë drejtuesja e tij, Klara Hoxha.

30-vjeçarja ishte duke udhëtuar me automjet kur makina e saj tip ‘Golf’ doli nga rruga afër fshatit Mashan.

Ajo është transportuar menjëherë në gjendje të rëndë në spitalin e Gramshit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Presidenca i përgjigjet Elisa Spiropalit: Moj e Çmendura E., po edhe për grushtin e shtetit keni marrë konsensusin e SHBA-BE?

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi, i është përgjigjur ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e...

Close