X

Tiranë, arrestohet hajduti banesave

Kapet dhe arrestohet një 37-vjeçar që kryente vjedhje banesash. 37-vjeçari i kapur në flagrancë me precedentë të mëparshëm penal.

Sipas policisë, ai ka kryer edhe tre raste të tjera të vjedhjes në banesa gjatë vitit 2019.

37-vjeçari B.Ç., është banues në Babrru të Tiranës dhe ishte i dënuar më parë për vjedhje.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua një çantë shpine me disa prej sende të vjedhura.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Emri/ Makina përplaset me motoçikletën, i moshuari në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë rrugor u shënua pasditen e kësaj të marte në aksin Grabjan-Divjakë. Në aksident u përfshinë një...

Close