X

Harrojnë prizën në korrent, zjarri shkrumbon totalisht banesën në Tepelenë

Një banesë është shkrumbuar plotësisht nga flakët, në fshatin Beçisht të Tepelenës.

Banesa është në pronës të shtetasit Kalo Hoxha, ndërsa shkak ka qenë një shkëndijë elektrike.

Ka qenë e zonja e shtëpisë, e cila ka lënë prizën në korrent dhe është larguar nga banesa, duke bërë që kjo e fundit të shkrumbohet nga flakët. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse, të cilat po punojnë për shuarjen e flakëve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME, Uncategorized
Çfarë ka në dorë Presidenti? Bardhi: Nuk i besohet një qeverie që njihet si e korruptuar

1.15 miliard euro janë mbledhur për Shqipërinë, nga Konferenca e Donatorëve që u mbajt në Bruksel. Shuma e dhuruar nga...

Close