X

Emri/ Makina përplaset me motoçikletën, i moshuari në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë rrugor u shënua pasditen e kësaj të marte në aksin Grabjan-Divjakë.

Në aksident u përfshinë një automjet tip “Peugeot” dhe një motoçikletë.

Drejtuesi i motoçikletës ishte 71-vjeçari Rauf Coku, i cili mësohet se është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Paraprakisht dyshohet se, aksidenti u shkaktua për shkak të disa manovra të gabuara në rrugë nga ana e motorit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ndërtimet në Tiranë, Ina Zhupa reagon kundër Veliajt: Mashtrove, nuk janë punë publike, por kulla mbi 13 kate

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, ka reaguar kundër një deklarate të Erion Veliaj për ndërtimet në Tiranë. Veliaj mbrëmë...

Close