X

Edi Rama largohet nga studio e Sokol Ballës sepse ka ditëlindjen e vajzës, Rea Xhillarit

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në emisionin e Sokol Ballës, ku pasi ka folur me shumë krenari për paratë dhe kreditë që siguroi në Konferencën e Donatorëve dhe diçka për veprimet e Ilir Metës, ka kërkuar të largohet nga emisioni, sepse ka ditëlindjen e vajzës, pra të Rea Xhillarit dhe duhet të jetë i pranishëm.

“Është më i rëndësishëm Zaho dhe ditëlindja e vajzës, se çdo gjë që mund të diskutojmë këtu”, tha Rama dhe u larguar duke  e lënë Sokol Ballën dhe të ftuarit, të vijojnë bisedën mes tyre.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Djali i Xhorxh Soros, Alex Soros, takohet me kryeministrin Albin Kurti

Aleksandër Soros, djali i kreut të Fondacionit Shoqëria e Hapur, George Soros, gjatë konfrencës në Mynih nuk ka lënë pa...

Close