X

Urimi në gjuhën shqipe i Dua Lipës për pavarësinë e Kosovës (FOTO)

Kosova feston 12-vjetorin e Pavarësisë dhe në këtë ditë të shënuar shumë nga personalitetet e njohura kanë bërë urimet e tyre.

Një ndër ato është dhe këngëtarja Dua Lipa që si gjithmonë nuk harron të jap urimin e saj për vendlindjen. Në një postim në Twitter Dua ka publikuar dy flamujt të Shqipërisësi dhe të Kosovës ku ka shkruajtur : 12 vite pavarësi. Një komb një flamur. Duke shtuar më tej në foto: ‘Jemi një komb të tjerat janë nuanca’ ku shihet simboli i flamurit kuq e zi shqiponja e vendosur mbi ngjyrën e flamurit të Kosovës.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Kurat natyrale për qarkullim më të mirë të gjakut dhe kundër trombozës

Sipas ekspertëve, mpiksja e gjakut në vena e njohur ndryshe si trombozë ka një ndikim negativ në të gjithë organizmin....

Close