X

Uanda Nara ‘’çmend’’ ndjekësit e saj me FOTON e publikuar një ditë pas Shën Valentinit


Për Mauro Icardi, dhurata e ditës së Shën Valentinit ka ardhë një ditë më pas nga bashkëshortja e tij.

Wanda Nara publikoi një foto në llogarinë e saj në Instagram ku u shfaq e veshur me të brendshme ngjyrë të kuqe.

Fotoja ishtë aq shumë provokative saqë shpërthyen komentet dhe pëlqimet brenda një ore.

“A ka mbaruar Dita e Shën Valentinit tashmë?” shkruan Wunada krahas fotos duke e shoqëruar me nëj emoji të menduëeshëm.

Me një veshje të tillë me siguri Icardi do ta falë modelen për vonesën.

 

View this post on Instagram

 

San valentino ya terminó ? 🤔

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in SPORT
Juventusi 150 milionë euro për të rikthyer Pogbanë, dy lojtarët e bardhezinjve drejt kalimit te Junajtid

Ëndrra e madhe dhe nevoja e madhe. Aty në mes, “Zonja e Vjetër” nuk e ka harruar kurrë Pol Pogbanë....

Close