X

Sot një nga femrat me seksi të showbizit, por shihni si ka qenë fëmijë Kejvina Kthella


Padyshim që ajo cilësohet si një ndër femrat seksi që shfaqet në ekranet shqiptare. Bëhet fjalë për Kejvina Kthellën, e cila është bërë nostalgjike, ndërsa është kthyer pas në kohë dhe ka postuar një foto nga fëmijëria e saj. Në foto shihet Kejvina, disa muashje, bashkë me nënën e saj.

Ka qenë vet bukuroshja që ka treguar se në foton e publikuar në ‘Instagram’ është pikërisht ajo, ndërsa shkruan dhe një mbishkrim ‘Baby Kevi’. Kujtojmë se emri i Kthellës ka qenë i përfolur kohët e fundit pasi rezultoi se kishte njohje me Redjan Rrajan, personin e arrestuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj.

Pas arrestimit të Rrajës, policia e mori në pyetje Kevinën për ta pyetur lidhur me lëvizjet e tij para atentatit, pasi në telefonin e 34-vjeçarit u zbuluan telefonatat e shpeshta me Kthellën.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Komunikoja në Snapchat, nuk ishte i martuar”/ Enca flet hapur: Kjo këngë me skena intime është dedikim

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia në emisionin “Prive” ka folur hapur për jetën e saj personale. Ai tregoi se  për këngën...

Close