X

Lulzim Basha del xhiro me gruan dhe i uron shqiptarëve ditë të mbarë


Kryetari i Partisë Demokratike, është shfaqur ditën e sotme me një veshje të pazakontë. I shoqëruar nga bashkëshortja, Basha uron mbarë popullin të kenë të dielë të mbarë.

Postimi i Bashës:

Kjo është hera e parë që Basha, publikon një foto me bashkëshorten në rrjetet sociale.Edhe pse nuk dihet saktësisht se ku po e kalon këtë të diele .

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
A mund të ketë frikë se nga mbipopullimi, njerëzit rrezikojnë të mos kenë çfarë të hanë?

Frika e madhe nga “shpërthimi i popullatës” është e pabazuar – planeti mund të sigurojë miliarda njerëz. Ne jemi vërtet...

Close