X

Floriana Garo feston ditën e lindjes, ja sa vjeç mbush moderatorja


Moderatorja e njohur, Floriana Garo, ka festuar ditëlindjen një natë më parë.

Ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë moment të veçantë pranë mikeshave të zemrës.

Fotot i ka publikuar vetë Floriana në ‘Instagram’, nga ku duket se kanë kaluar mjaft mirë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Kujtojmë se moderatorja ka mbushur 33-vjeç dhe kjo ditëlindje e ka gjetur më të plotësuar se kurrë, pasi ajo u bë nënë për herê të dytë e një djali të quajtur Priam.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Enca Haxhia ‘ndez’ sherrin me Roza Latin

Sërish përplasje mes Enca Haxhias dhe Roza Latit, nuk mungojnë kunjat me njëra-tjetrën. Në emisioni “Prive” Enca preferoi të mos...

Close