X

‘Çështja e pronave është detyrim i pashlyer’, Basha me pronarët në Tiranë: Do t’u japim zgjidhje përfundimtare problemeve tuaja

Kreu i PD, Lulzim Basha ka pritur sot në darkë për një bashkëbisedim disa përfaqësues të familjeve pronare të Tiranës.

Ai ka thënë se PD ka detyrimin e pashlyer t’i japë zgjidhjen e munguar dhe përfundimtare problemit të pronarëve i cili është një detyrim i pashlyer.

STATUSI I LULZIM BASHËS

Sonte në mbrëmje prita për një bashkëbisedim të hapur disa përfaqësues të familjeve pronare të Tiranës.
PD ka detyrimin e pashlyer ti japë zgjidhjen e munguar dhe përfundimtare problemit të pronarëve, dhe unë jam personalisht i angazhuar për ta bërë atë realitet.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ngjarje makabër në Greqi, ekzaminimi mjekësor zbulon abuzimin seksual tek foshnja e vdekur nga Siria

Një ngjarje makabre ka ndodhur në Greqi, ku një vajzë 11 muajshe pasi humbi jetën në trupin e saj u...

Close