X

Avokati i Trump bën deklaratën bombë: Soros përdor ambasadat e SHBA në Europën Lindore, kundër kundërshtarëve!


Avokati i presidentit të SHBA-së, ka lëshuar akuza mjaft të forta ndaj Xhorxh Soros.

Me një postim në Twitter, Rudy Giuliani akuzon Sorosin se në Europën Lindore përdor ambasadat amerikane për të sulmuar kundërshtarët e tij.

Giuliani shkruan se Soros është armiku numër një i Partisë Republikane.

Postimi i plotë në Twitter i Rudi Giulianit:

Soros është armiku numër një i Partisë Republikane.

Ai është një anarkist. Ai ka themeluar DA-në për të liruar kriminelët.

Dhe në Europën Lindore, ai përdor ambasadat amerikane për të mbrojtur organizatën e tij dhe sulmuar kundërshtarët.

Ndiqni të mërkurën e kësaj jave rudygiulianics.com.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in KRYESORE, LAJME, NË FOKUS
Muaj të tërë pa marrë pagat, Kryemadhi takon punonjësit e stacionit të Poçemit në grevë urie. Ja premtimi që u jep

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka takuar grevistët e urisë në stacionin e pompimit në Poçem të Mallakastrës. Grevistët e...

Close