X

Angela Martini shfaqet me bashkëshortin, ‘E vërteta dhe dashuria e vërtetë triumfojnë gjithmonë’


Shën Valentini e gjeti Angela Martinin nën shoqërinë e bashkëshortit, i cili prej një viti ishte në kërkim nga autoritetet, për shkak të problemeve me drejtësinë.

Biznesmeni rumun duket se i ka zgjidhur problemet me drejtësinë dhe kjo kuptohet më së shumti nga fotot që Angela ka shpërndarë së fundmi në rrjet. Ajo shfaqet krah bashkëshortit në makinë, teksa të dy shëtisin rrugëve të Milanos. “E vërteta, drejtësia dhe dashuria e vërtetë triumfojnë gjithmonë”, ka shkruar Angela në postimin e saj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Fotoja që vulos ndarjen nga Tuna, ja me kë e kaloi Patrisi Shën Valentinin

Lajmi se Tuna dhe Patrisi mund të ishin ndarë, bëri xhiron në rrjetet sociale dhe padyshim që ata prej kohësh...

Close