X

Martohet Keti Bazhdari, bashkëshorti e suprizon me tortën në formën e penisit (FOTOT)

Keti Bazhdari mbrëmjen e djeshme i dha fund beqarisë në një ceremoni private. Ish-kandidatja e Partisë Socialiste për Bashkinë Shkodër mbrëmjen e 14 Shkurit kurorëzoi dashurinë me Kleidi Gjonej. Tre ditë para martesës dyshja kanë organizuar së bashku një festë beqarie mes miqve të përbashkët.Vëmendjen më të madhe nga festa e ka marrë torta surprizë që i partneri kishte përgatitur për Ketin. Ai e ka surprizuar me një tortë e cila kishte të vendosur në shtresën e sipërme një dekor në formën e penisit. Vetë çifti ka publikuar foto nga festa dhe torta në rrjete sociale.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
VIDEO/ Tanket ruse formojnë zemrën, ushtari i propozon për martesë të dashurës

Jeni kuriozë të dini se kush ka qenë propozimi më I çuditshëm dje në ditën e Shën Valentinit? Një ushtar...

Close