X

Meta uron Shën Valentinin, poston foton e veçantë me Kryemadhin


“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”.

Me këtë urim presidenti i vendit kujton sot Shën Valentinin dhe uron gjithë shqiptarët për më shumë dashuri.

Bashkëngjitur urimit ka zgjedhur një foto të veçantë me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhin, teksa kanë pozuar të qeshur e të shpenguar në një lëndinë.

Mësohet se kjo foto që shoqëron urimin e Presidentit Meta për të gjithë shqiptarët në festen e Shën Valentinit është realizuar vitin e kaluar në Prevallë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Kërcënohet gazetari Artan Hoxha. Tregon mesazhin: S’do të falim asnjë…

Kërcënohet gazetari Artan Hoxha. Në emisionin Opinion ai prej kohësh ka denoncuar krimin e lidhur me politikën. Këtë të enjte...

Close