X

FOTO/ Shën Valentini, Keisi: Do jetë një ditë si çdo ditë tjetër, do jem në punë


Stresi dhe Keisi kohët e fundit na kanë ngjallur dyshimet se mund të jenë sërish bashkë.

Disa ditë më parë ish-partnerja e Stresit, Keisi, festoi 24-vjetorin e saj të lindjes.
Por nuk mungoi edhe një urim nga ana e reperit.

“Gëzuar ditëlindjen”– shkruante Stresi krahas fotos të cilën Keisi e ripostoi në profilin e saj, duke e falenderuar gjithashtu publikisht.

Por, e pyetur në InstaStory se si e mendon këtë 14 shkurt, ish-partnerja e Stresit na la të kuptojmë se ata të dy vazhdojnë ende të ndarë.

“Do jetë një ditë si çdo ditë tjetër, do jem në punë”– tregon Keisi. Mesa duket ata kanë ngelur vetëm miq.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ “50 mijë euro vëthë”, Fjodora Fjora: Nuk mund të shkoja në ambient mbretëror me Swarovski

Moderatorja shqiptare, Fjodora Fjora e ftuar në “Glamour Zonë”, ka folur edhe një herë për vëthët e bujshëm, që rrëmbyen...

Close